Recht Op Doel Af
  • logo_Eggink_schilders_150
  • Fietspoint
  • logo-lelie-vierkant-2017-fit
  • logo-sab-2017-150px
  • korfbalkids
  • Plooijer
  • obm verzekeringen
  • jb van het kaar
  • Woudt Fietsen
  • Volkers
  • Benecke
  • Rabobank
  • oudenaren
  • Binderij Zaandam BV
  • kbinfo
  • havik
  • HH Kappers
  • Benecke
  • Rabobank
  • Hauzendorfer
  • Babino
  • Canton
  • Albers
  • Auto Prins
  • van de Stadt mode schoenen
  • Sport Sportief
  • Benecke
  • Rabobank
Archief
 
SponsorKliks

Programma Week 50

DatumTijdThuisteamUitteam
16 dec.09:00Groen Geel E4Roda E1
16 dec.11:00Atlantis E1Roda E2
16 dec.14:00Roda D2ZKV (Za) D1
16 dec.15:00Roda D1KZ/Hiltex D2
16 dec.16:00Roda B1OKV B1
16 dec.17:05Roda 3Crescendo 2
16 dec.19:10Dindoa 1Roda 1
16 dec.20:50Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5Roda 2

Programma Week 51

DatumTijdThuisteamUitteam
23 dec.10:30Roda E2Haarlem E1
23 dec.10:30Roda F1ZKV (Za) F1
23 dec.11:30Roda D2Groen Geel D3
23 dec.12:30Roda D1ZKC '31 D1
23 dec.13:45Roda C1Groen Geel C2
23 dec.14:45Roda A1Kleine Sluis A1
23 dec.15:00KZ/Hiltex B3Roda B1

Programma Week 1

DatumTijdThuisteamUitteam
6 jan.10:00OKV F1Roda F1
6 jan.11:00Roda E1Groen Geel E4
6 jan.12:00Roda D2Blauw-Wit (A) D2
6 jan.13:00Roda D1ADOS D1
6 jan.13:15DSO (A) A1Roda A1
6 jan.14:00Roda C1KZ/Hiltex C3
6 jan.14:30Apollo B1Roda B1
6 jan.15:20Roda 2ADOS 2
6 jan.16:00Exakwa 2Roda 3
6 jan.16:35Roda 1Sparta (N) 1

Programma Week 2

DatumTijdThuisteamUitteam
13 jan.10:00Roda E1OKV E2
13 jan.11:00Sporting Badhoevedorp E1Roda E2
13 jan.11:35KVA F1Roda F1
13 jan.12:00ZKV (Za) D1Roda D2
13 jan.14:25Roda 2Nova 2
13 jan.15:40Roda 1Nova 1
13 jan.16:10VZOD 2Roda 3
13 jan.16:40Haarlem A3Roda A1

Programma Week 3

DatumTijdThuisteamUitteam
20 jan.11:05Antilopen/Lancyr Deelen 3Roda 2
20 jan.12:00Rohda E1Roda E1
20 jan.13:45ADOS D1Roda D1
20 jan.14:00Kleine Sluis A1Roda A1
20 jan.15:30Roda 3Rohda 4
20 jan.19:30KVZ 1Roda 1

Programma Week 4

DatumTijdThuisteamUitteam
27 jan.10:00BEP D2Roda D2
27 jan.11:30Roda E2Furore E2
27 jan.11:30Roda F1Groen Geel F1
27 jan.12:00OKV C3Roda C1
27 jan.12:30Roda E1Aurora E2
27 jan.13:30Roda A1DSO (A) A1
27 jan.14:00OKV B1Roda B1
27 jan.14:50Roda 3Rapid 3
27 jan.19:25ASVD 1Roda 1
27 jan.19:35Elburg 2Roda 2

Programma Week 5

DatumTijdThuisteamUitteam
3 feb.09:00Roda F1ZKC '31 F1
3 feb.12:00Sporting West B1Roda B1
3 feb.12:30Roda 2Sparta (N) 3
3 feb.13:45Roda 1Rapid 1
3 feb.14:15DSO (A) 2Roda 3

Programma Week 6

DatumTijdThuisteamUitteam
10 feb.10:00OKV E2Roda E1
10 feb.12:00Roda D1Furore D1
10 feb.12:10Haarlem E1Roda E2
10 feb.12:15ZKV (Za) F1Roda F1
10 feb.13:00Roda B1ADOS B1
10 feb.14:00Roda A1BEP A3
10 feb.15:00Groen Geel C2Roda C1
10 feb.15:15Roda 3ZKC '31 2
10 feb.16:25Dindoa 3Roda 2
10 feb.18:30Revival 1Roda 1

Programma Week 7

DatumTijdThuisteamUitteam
17 feb.10:00WWSV F1Roda F1
17 feb.11:00Groen Geel D3Roda D2
17 feb.12:00Roda E2Atlantis E1
17 feb.12:00Roda E1Sporting West E1
17 feb.13:00Roda B1BEP B2
17 feb.14:00Roda A1Haarlem A3
17 feb.14:30Crescendo 2Roda 3
17 feb.15:25Roda 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5
17 feb.16:40Roda 1Dindoa 1

Programma Week 8

DatumTijdThuisteamUitteam
24 feb.09:00Roda D2Apollo D1
24 feb.10:00Roda C1ADOS C1
24 feb.11:00Blauw-Wit (A) D1Roda D1
24 feb.11:00Roda E1Rohda E1

Programma Week 9

DatumTijdThuisteamUitteam
3 mrt.09:00Roda E2Groen Geel E3
3 mrt.09:00Roda F1OKV F1
3 mrt.10:00Roda D1Groen Geel D2
3 mrt.11:00Roda C1BEP C2
3 mrt.12:00KZ/Hiltex D3Roda D2

Programma Week 10

DatumTijdThuisteamUitteam
10 mrt.14:00BEP C2Roda C1
10 mrt.15:30Roda D1Blauw-Wit (A) D1
10 mrt.16:40Roda 3Exakwa 2
10 mrt.17:00ADOS 2Roda 2
10 mrt.20:00Sparta (N) 1Roda 1

Programma Week 11

DatumTijdThuisteamUitteam
17 mrt.18:00Roda B1Apollo B1
17 mrt.19:00Roda A1Zaandam Zuid A1