Recht Op Doel Af
Archief
 

Indien je contactgegevens van een commissielid nodig hebt, graag contact opnemen met het secretariaat

CommissieFunctieTelefoon
BESTUUR
Joris TheewisVoorzitter intern06-22694046
Paul van den BerghVoorzitter extern06-51573412
Yoets DubbeldSecretaris06-44127669
Piet RietPenningmeester/contributies
Otto HauzendorferJC
VACANTTC
VACANTTechnisch Beleid
COÖRDINATOR
Han Bijsterboschrecreanten
Geert Kelderscheidsrechters
EVENEMENTENCOMMISSIE
Yoets Dubbeldcoordinator
Shanna Pettingacoordinator
Tara Pettingacoordinator
JEUGD ACTIVITEITEN COMMISSIE (JAC)
Melanie WitteVoorzitter
VACANTPenningmeester
Lineke Waallid
Ilse Neumanlid
Gerda Rijkenlid
Sascha Elemanslid
Wendy Boekellid
JEUGDCOMMISSIE (JC)
Otto HauzendorferVoorzitter
Helen FinnPenningmeester
Claudia van BaarsenWedstrijdsercetariaat
Michiel Koekkoeklid
Sylvia Winthorstlid
KAMPEERCOMMISSIE
Geert Keldercoordinator
Terence Waalcoordinator
KANGOEROES (Onderdeel LWC)
Jelmer Knossencoordinator06-10365180
VACANTcoordinator
KANTINECOMMISSIE
Wendy den Oscoordinator
Mariska de Koningcoordinator
Milco Dubbeldlid
Cathy BokhorstDienstenindeler
KLEDINGCOMMISSIE
Heleen van Eerdencoordinator
Marianne Oogjencoordinator
LEDENWERVINGSCOMMISSIE
Jelmer Knossencoordinator
Remco van der Blomcoordinator
VACANT
VACANT
PAPIERCOMMISSIE
Jaap Schellinger
Gerrit Groot
Piet Kelder
Anton Kuiper
Gerrit Jan Molenaar
Cor Tuyn
Peter Beerling
VACANT
REDACTIE RODIAAN
VACANTRedactielid
VACANTRedactielid
VACANTRedactielid jeugd
Maarten HosWebmaster
RODA KORFBAL ACADEMIE
Joris TheewisCoördinator
Shanna PettingaCoördinator
SPONSORCOMMISSIE
Age Knossen
Piet Riet
Walter Benecke
Ilja Koster
VACANT
STICHTING BEHEER RODA COMPLEX (Autonome stichting)
Arno HeermansVoorzitter
Irma KemnaSecretaris
Onno-Jan HosPenningmeester
Wouter MayLid
Piet RietAfgevaardigde bestuur
WERGROEP RODA
Anton Kuiper
Hans de Waard
Peter Beerling
Siem Heinis
Gerrit Groot
SCHOONMAAKPLOEG (BOVEN + BENEDEN)
Beetsextern
STICHTING VRIENDEN VAN RODA
Joris TheewisVoorzitter
Marieke SteenhoekSecretaris
Jos KemnaPenningmeester
Dirk Haviklid
TECHNISCHE COMMISSIE (TC)
VACANTVoorzitter
Paul van den Berghafgevaardigde bestuur
Tara Pettingawedstrijdsecretariaat
Geert KelderLid
Milco DubbeldLid
TECHNISCHE JEUGDCOMMISSIE (TJC)
VACANTVoorzitter
Shanna PettingaLid
Kjeld VolkersLid
TRAINERS SELECTIE
Renee ArnoldusHoofdtrainer
Age Knossen Jr.trainer selectie
ZAALCOMMISSARISSEN
Lance PittCoördinator
Gerrit GrootCoördinator
Marco BraasCoördinator
Jaap van WestropCoördinator
André PickersCoördinator
VERTROUWENSPERSOON
Ria KnossenLid075- 6216260
WEDSTRIJDSECRETARISSEN
Tara Pettinga Senioren06-14510101
Claudia van Baarsen Jeugd06-53636506
Kascommissie
Wouter MayLid
Bert van LeeuwenLid
Patrick Winterreserve