De bronzen medaille

Dat was het alweer voor dit korfbalseizoen. De schoenen kunnen even worden opgeborgen en ineens hebben we een gat in ons weekend (help, wat gaan we doen met al die vrije tijd??).

Het was een seizoen zoals vele, met ups en downs. Maar vooral belangrijk is dat we het seizoen enorm positief zijn geëindigd. Afgelopen weekend wist Roda 1 opnieuw te winnen (19-24 van ONDO (G)) wat heeft geresulteerd in een 3e plaats op de ranglijst. Een zeer mooie bronzen medaille die aan het begin van de tweede veldhelft nog ver weg leek. Dit geeft uiteraard veel vertrouwen voor volgend seizoen! Maar dat is niet het enige positieve. Zo hadden we dit seizoen weinig blessure leed (vooral de vrouwen bleken dit seizoen ware fitgirls), hebben we weer veel van Nederland kunnen ontdekken (Ik ben in mijn leven nog nooit zo veel in Zeeland geweest als de afgelopen 2 seizoenen), hebben we er weer 2 nieuwe supporters bij onze trouwe meereis club, hebben we ook veel gedaan aan onze algemene kennis (al denk ik dat de mannen nog steeds niet weten wat een BH bij de Hunkemöller kost) en natuurlijk onze korfbal kennis (wie heeft zijn Korfbalmasters diploma al?). En dit waren slechts enkele voorbeelden. En de down momenten zijn we zeker niet vergeten. Want ook dit zijn leerzame momenten waarvan de we de leerpunten meenemen naar volgend seizoen.

En dan mag ik uiteraard onze interim trainer/coach Arno niet vergeten. Want die verdiend toch wel een gouden medaille voor zijn inzet, enthousiasme en het resultaat dat hij met Roda 1 heeft behaald. En natuurlijk Ronald! Ik weet niet wat je in onze flessen hebt gestopt die laatste wedstrijden, maar het heeft geholpen!

Lieve selectieleden, staf en trouw publiek, bedankt voor weer een fijn korfbal seizoen! Op naar volgend jaar, maar eerst nog de voetjes van de vloer op 22, 23 en 24 juni bij Roda in de feesttent!

Yoets