Met nog vier speelronden te gaan is het goed om eens te kijken hoe onze teams er voorstaan.
RODA 1 in degradatie gevaar deed goede zaken door afgelopen zaterdag mede degradatiekandidaat Rapid overtuigend te verslaan ( 27- 17 ), een fraai resultaat, niet eerder in deze competitie maakten wij zoveel doelpunten, goed voor het zelfvertrouwen! Door deze overwinning staan wij boven de degradatiestreep; houden zo! De stand op dit moment is:
HKC | 10 – 15 |
Albatros | 10 – 13 |
Merwede | 10 – 13 |
Ondo | 10 – 12 |
Fortis | 10 – 10 |
RODA | 10 – 7 |
Rapid | 10 – 5 |
Weidevogels | 10 – 5 |
In deze afdeling degraderen de nummers 7 en 8 . Wie van de drie handhaaft zich, RODA, Rapid of Weidevogels?
HKC, Albatros en Merwede gaan voor het kampioenschap.
Nog te spelen wedstrijden:
RODA:
Uit: Ondo en Fortis ( tweemaal Zeeland)!
Thuis: Weidevogels en HKC.
Weidevogels:
Uit: RODA
Thuis: Merwede en Rapid.
Rapid:
Uit: Weidevogels.
Thuis: Fortis en Ondo.
Het is mij op dit moment niet bekend tegen wie Weidevogels en Rapid hun laatste wedstrijd moeten spelen.
Al met al een loodzwaar programma voor RODA, ik wens jullie sterkte en succes toe; (gaat lukken) !
Ook het tweede deed goede zaken en won ook royaal van Rapid 2 ( 17 – 11 ) en is boven de degradatiestreep komen te staan! De stand is hier:
Fortis 2 | 8 – 14 |
Merwede 2 | 9 – 14 |
Ondo 2 | 9 – 10 |
Albatros 2 | 8 – 10 |
RODA 2 | 8 – 3 |
Oranje Wit 4 | 7 – 2 |
Rapid 2 | 9 – 2 |
In deze afdeling heeft bij het begin van de competitie Swift 3 ( Middelburg) zich teruggetrokken en dat telt als een degradatieplaats. In deze afdeling degradeert nu alleen nog nummer 7. Bij de start van de competitie kreeg RODA 2, 1 winstpunt in mindering vanwege een opgelegde boete van het te kort leveren van scheidsrechters!
Nog te spelen:
Thuis: Oranje Wit
Uit: Ondo, Fortis en Oranje Wit.
Het is bekend dat het tweede altijd een goede eindsprint heeft, het zal prettig zijn als dit nu ook het geval zal zijn!
Ga er voor mensen, het moet lukken!
Op de laatste competitiedag ( 11/3 ) speelt RODA 1 thuis tegen HKC ( de nu huidige koploper) en speelt het tweede thuis tegen Oranje Wit. Er staan ons nog spannende wedstrijden te wachten!
Bij aanvang van de competitie wisten wij dat het derde het moeilijk zou krijgen ( zitten te hoog ingedeeld, zelfde klasse als het tweede). Ook het derde kreeg een winstpunt in mindering, dus het was bekend dat het een moeilijke strijd zou worden. De stand is hier:
HKV/ O. Eibernest 4 | 10 – 16 |
GroenGeel 4 | 10 – 15 |
Refleks 3 | 10 – 11 |
Die Haghe 5 | 9 – 10 |
Fortuna 4 | 9 – 9 |
KZ 5 | 10 – 9 |
SDO ( V ) 3 | 10 – 5 |
RODA 3 | 10 – 1 |
In deze afdeling degraderen de nummers 7 en 8.
Onze junioren gingen voor de jaarwisseling aan kop, maar verloren in 2017 verrassend tweemaal achter elkaar, afgelopen zaterdag speelde de junioren gelijk ( 15 – 15) tegen Furore; hopelijk is het herstel ingezet, de stand is hier:
OKV A1 | 9 – 12 |
DTS A1 | 8 – 11 |
RODA A1 | 8 – 10 |
ZKV A2 | 8 – 10 |
KZ A3 | 8 – 8 |
Furore A1 | 9 – 7 |
Ados A1 | 8 – 0 |
Ook hier volop spanning, onze junioren doen nog vol op mee voor het kampioenschap, veel sterkte en succes toegewenst jongelui!
Cor de Jager.