Programma 2019/2020

U bent van harte uitgenodigd om onze selectie op 31 augustus aan te moedigen tussen 12.00 en 16.30.

De wedstrijden vinden allemaal plaats op het terrein van WKV Roda aan de Torenstraat.

Veld 1 Scheidsrechter Veld 2 Scheidsrechter
12.00 Roda 1-Nova 1 tjoba 12.00 Tjoba 2 – Tilburg 2 Scheidsrechter roda
12.45 Tjoba 1-Tilburg 1 Scheidsrechter nova 12.45 Roda 2-Nova 2 Scheidsrechter tilburg
13.30 Roda 1- Tjoba 1 Scheidsrechter nova 13.30 Tilburg 2-Nova 2 Scheidsrechter roda
14.15 Nova 1-Tilburg 1 Scheidsrechter

tjoba

14.15 Roda 2-Tjoba 2 Scheidsrechter

tilburg

15.00 Tilburg 1-Roda 1 Scheidsrechter

tilburg

15.00 Tjoba 2-Nova 2 Scheidsrechter roda
15.45 Nova 1- Tjoba 1 Scheidsrechter roda 15.45 Tilburg 2-Roda 2 Scheidsrechter tjoba
16.30 prijsuitreiking 16.30 prijsuitreiking
18.00 bbq
20.00 Bubbling summer party
01.00 einde

Programma week 35

DatumTijdThuisteamUitteam
7 sep.09:00Haarlem E2Roda E3
7 sep.10:00Roda C1BEP C2
7 sep.10:00Roda E1ZKC '31 E1
7 sep.10:00Roda F1KVA F1
7 sep.11:00Roda B1DTS (E) B1
7 sep.11:00Roda E2Furore E2
7 sep.12:30Roda 3EKVA 3
7 sep.13:00WWSV D1Roda D1
7 sep.14:00Roda 2Victum 2
7 sep.14:00Roda A1KZ/Thermo4U A3
7 sep.15:30Roda 1Victum 1

Programma week 36

DatumTijdThuisteamUitteam
14 sep.09:30Furore F1Roda F1
14 sep.10:00Roda E3Groen Geel E9
14 sep.10:00Roda F2ZKV (Za) F1
14 sep.11:00Roda D1OKV D1
14 sep.11:00Groen Geel E1Roda E1
14 sep.11:00KZ/Thermo4U E6Roda E2
14 sep.11:30Furore C1Roda C1
14 sep.12:00ZKC '31 3Roda 3
14 sep.13:30Groen Geel A3Roda A1
14 sep.13:30Haarlem B3Roda B1
14 sep.14:40ZKV (Za) 2Roda 2
14 sep.16:00ZKV (Za) 1Roda 1

Programma Week 37

DatumTijdThuisteamUitteam
21 sep.09:00ZKC '31 F1Roda F2
21 sep.10:00ADOS C1Roda C1
21 sep.10:00Roda E1KZ/Thermo4U E1
21 sep.10:00Roda F1Aurora F2
21 sep.11:00Roda D1Apollo D1
21 sep.11:00Roda E2BEP E2
21 sep.11:00Roda E3KVA E3
21 sep.12:10HBC B1Roda B1
21 sep.12:30Roda 3BEP 3
21 sep.14:00Roda 2HKV/Ons Eibernest 2
21 sep.14:00Roda A1BEP A2
21 sep.15:30Roda 1HKV/Ons Eibernest 1

Programma Week 38

DatumTijdThuisteamUitteam
28 sep.09:00BEP F1Roda F1
28 sep.10:00Roda C1ADOS C1
28 sep.10:30KVA E3Roda E3
28 sep.11:00BEP A2Roda A1
28 sep.11:00Roda B1HBC B1
28 sep.11:00KZ/Thermo4U E1Roda E1
28 sep.11:20Apollo D1Roda D1
28 sep.11:30VEO 3Roda 2
28 sep.12:00Groen Geel F3Roda F2
28 sep.13:00Rohda 4Roda 3

Programma Week 39

DatumTijdThuisteamUitteam
5 okt.10:00DSO (A) E1Roda E2
5 okt.10:00ZKC '31 E1Roda E1
5 okt.10:00Roda E3Haarlem E2
5 okt.10:00Roda F2Sporting Badhoevedorp F1
5 okt.11:00DTS (E) B1Roda B1
5 okt.11:00Roda D1WWSV D1
5 okt.11:45BEP C2Roda C1
5 okt.12:30Roda 3Swift (A) 3
5 okt.14:00Roda 2KIOS (N) 2
5 okt.14:30KZ/Thermo4U A3Roda A1
5 okt.15:30Roda 1KIOS (N) 1

Programma Week 40

DatumTijdThuisteamUitteam
12 okt.09:00Groen Geel F2Roda F1
12 okt.10:00Roda C1Furore C1
12 okt.10:00Roda E1Groen Geel E1
12 okt.10:00Groen Geel E9Roda E3
12 okt.10:00Rohda F1Roda F2
12 okt.11:00Roda B1Haarlem B3
12 okt.11:00Roda E2Apollo E2
12 okt.11:10OKV D1Roda D1
12 okt.12:30Roda 3Triaz 2
12 okt.14:00Roda 2Achilles (Hg) 2
12 okt.14:00Roda A1Groen Geel A3
12 okt.15:30Roda 1Achilles (Hg) 1

Programma Week 41

DatumTijdThuisteamUitteam
19 okt.10:00Roda F2DKV Victoria F1
19 okt.10:00Roda F1KZ/Thermo4U F2
19 okt.11:00Groen Geel E5Roda E2
19 okt.14:00Die Haghe 2Roda 2
19 okt.15:30Die Haghe 1Roda 1
19 okt.17:00KZ Danaïden 3Roda 3

Programma Week 42

DatumTijdThuisteamUitteam
26 okt.13:00EKVA 3Roda 3
26 okt.14:00Victum 2Roda 2
26 okt.15:30Victum 1Roda 1