Schoolkorfbal wedstrijden groep 7 en 8

Schoolkorfbal 2018

Wedstrijden groep 3 en 4 | Strafworpencompetitie groep 3 en 4
Wedstrijden groep 5 en 6 | Wedstrijden groep 7 en 8

Poule indelingen groep 7/8 speeldatum donderdag 17 mei 2018

Poule  G  Poule H Poule I
De Panters (ICB Octant) Zwart-wittebal (KDN) De Dorpsakker 14 (Dorpsakker)
De Dorpsakker 13 (Dorpsakker) De knallers (De Rank W) De Meeuwen (ICB Octant)
Stormvogels (De Rank A) Lekker Gemixt (De Regenboog) Pittige 30+ kaas (KDN)
Teddybears (KDN) De Chihuahua’s (ICB Octant) De bolle goudvissen (De Rank W)
Poule J  Poule K Poule L
Sterrenteam (De Regenboog) The red dragons (KDZ) De kebab stokken (De Rank W)
De Dora’s (KDN) De Haaien (ICB Octant) Vuurvleugels (De Rank A)
De Koala’s (ICB Octant) De spaspers (De Rank W) De Muizen (ICB Octant)
De Dorpsakker 15 (Dorpsakker) De Bami pang pangs (KDN) Super fraggy (KDZ)

Veld 4

PouleTijdPloegPloeg
G17.52 uurDe Panters (ICB Octant)De Dorpsakker 13 (Dorpsakker)
H18.03 uurZwart-wittebal (KDN)De knallers (De Rank W)
G18.14 uurStormvogels (De Rank A)Teddybears (KDN)
H18.25 uurLekker Gemixt (De Regenboog)De Chihuahua's (ICB Octant)
G18.36 uurDe Panters (ICB Octant)Stormvogels (De Rank A)
H18.47 uurZwart-wittebal (KDN)Lekker Gemixt (De Regenboog)
G18.58 uurDe Dorpsakker 13 (Dorpsakker)Teddybears (KDN)
H19.09 uurDe knallers (De Rank W)De Chihuahua's (ICB Octant)
G19.20 uurTeddybears (KDN)De Panters (ICB Octant)
H19.31 uurDe Chihuahua's (ICB Octant)Zwart-wittebal (KDN)
G19.42 uurDe Dorpsakker 13 (Dorpsakker)Stormvogels (De Rank A)
H19.53 uurDe knallers (De Rank W)Lekker Gemixt (De Regenboog)

Veld 5

PouleTijdPloegPloeg
I17.52 uurDe Dorpsakker 14 (Dorpsakker)De Meeuwen (ICB Octant)
J18.03 uurSterrenteam (De Regenboog)De Dora's (KDN)
I18.14 uurPittige 30+ kaas (KDN)De bolle goudvissen (De Rank W)
J18.25 uurDe Koala's (ICB Octant)De Dorpsakker 15 (Dorpsakker)
I18.36 uurDe Dorpsakker 14 (Dorpsakker)Pittige 30+ kaas (KDN)
J18.47 uurSterrenteam (De Regenboog)De Koala's (ICB Octant)
I18.58 uurDe Meeuwen (ICB Octant)De bolle goudvissen (De Rank W)
J19.09 uurDe Dora's (KDN)De Dorpsakker 15 (Dorpsakker)
I19.20 uurDe bolle goudvissen (De Rank W)De Dorpsakker 14 (Dorpsakker)
J19.31 uurDe Dorpsakker 15 (Dorpsakker)Sterrenteam (De Regenboog)
I19.42 uurDe Meeuwen (ICB Octant)Pittige 30+ kaas (KDN)
J19.53 uurDe Dora's (KDN)De Koala's (ICB Octant)

Veld 6

PouleTijdPloegPloeg
K17.52 uurThe red dragons (KDZ)De Haaien (ICB Octant)
L18.03 uurDe kebab stokken (De Rank W)Vuurvleugels (De Rank A)
K18.14 uurDe spaspers (De Rank W)De Bami pang pangs (KDN)
L18.25 uurDe Muizen (ICB Octant)Super fraggy (KDZ)
K18.36 uurThe red dragons (KDZ)De spaspers (De Rank W)
L18.47 uurDe kebab stokken (De Rank W)De Muizen (ICB Octant)
K18.58 uurDe Haaien (ICB Octant)De Bami pang pangs (KDN)
L19.09 uurVuurvleugels (De Rank A)Super fraggy (KDZ)
K19.20 uurDe Bami pang pangs (KDN)The red dragons (KDZ)
L19.31 uurSuper fraggy (KDZ)De kebab stokken (De Rank W)
K19.42 uurDe Haaien (ICB Octant)De spaspers (De Rank W)
L19.53 uurVuurvleugels (De Rank A)De Muizen (ICB Octant)

Finales

PouleTijdPloegPloegVeld
kwartfinale 120.15 uurWinnaar Poule GWinnaar Poule H4
kwartfinale 220.15 uurWinnaar Poule IWinnaar Poule J5
kwartfinale 320.30 uurWinnaar Poule KWinnaar Poule L4
kwartfinale 420.30 uurBeste nummer 2 PouleBeste nummer 2 Poule5
PouleTijdPloegPloegVeld
halve finale 120.45 uurWinnaar kwartfinale 1Winnaar kwartfinale 24
halve finale 220.45 uurWinnaar kwartfinale 3Winnaar kwartfinale 45
PouleTijdPloegPloegVeld
finale21.00 uurWinnaar 1/2 finale 1Winnaar 1/2 finale 25