Schoolkorfbal Wedstrijden Groep 3 en 4

Schoolkorfbal 2018

Wedstrijden groep 3 en 4 | Strafworpencompetitie groep 3 en 4
Wedstrijden groep 5 en 6 | Wedstrijden groep 7 en 8

Poule indelingen groep 3 speeldatum woensdag 16 mei 2018

Poule A  Poule B    Poule C
Meander 3a (De Meander) Supergroep 3 (KDN) De Kangoeroes (De Regenboog)
Dorpsakker 1 (Dorpsakker) De Konijnen (ICB Octant) Super Kroosduikers (KDN)
De Geiten (ICB Octant) Winpower (De Rank W) Dorpsakker 3 (Dorpsakker)
Super heroes (De Rank A) Dorpsakker 2 (Dorpsakker) Meander 3b (De Meander)

Veld 1

PouleTijdPloegPloeg
A17.30 uurDe Geiten (ICB Octant)Super heroes (De Rank A)
B17.42 uurSupergroep 3 (KDN)De Konijnen (ICB Octant)
A17.54 uurMeander 3a (De Meander)Dorpsakker 1 (Dorpsakker)
B18.06 uurWinpower (De Rank W)Dorpsakker 2 (Dorpsakker)
A18.18 uurDorpsakker 1 (Dorpsakker)De Geiten (ICB Octant)
B18.30 uurDe Konijnen (ICB Octant)Winpower (De Rank W)
A18.42 uurSuper heroes (De Rank A)Meander 3a (De Meander)
B18.54 uurDorpsakker 2 (Dorpsakker)Supergroep 3 (KDN)
A19.06 uurDe Geiten (ICB Octant)Meander 3a (De Meander)
B19.18 uurSupergroep 3 (KDN)Winpower (De Rank W)
A19.30 uurDorpsakker 1 (Dorpsakker)Super heroes (De Rank A)

Veld 2

PouleTijdPloegPloeg
C17.30 uurDe Kangoeroes (De Regenboog)Super Kroosduikers (KDN)
C17.54 uurDorpsakker 3 (Dorpsakker)Meander 3b (De Meander)
C18.18 uurMeander 3b (De Meander)De Kangoeroes (De Regenboog)
C18.42 uurSuper Kroosduikers (KDN)Dorpsakker 3 (Dorpsakker)
C19.06 uurMeander 3b (De Meander)Super Kroosduikers (KDN)
B19.18 uurDe Konijnen (ICB Octant)Dorpsakker 2 (Dorpsakker)
C19.30 uurDorpsakker 3 (Dorpsakker)De Kangoeroes (De Regenboog)

Poule indelingen groep 4 speeldatum woensdag 16 mei 2018

Poule  D   Poule E Poule F
De Koeien (ICB Octant) Korfbal kampioen (De Rank W) Dorpsakker 4 (Dorpsakker)
De goude tijgers (De Rank A) De Ijsvogels (KDN) De Korfduikers (De Regenboog)
Dorpsakker 6 (Dorpsakker) De Schapen (ICB Octant) De Super Hyena’s (KDN)
De Kangoeroes (KDN) Dorpsakker 5 (Dorpsakker) Team schrikkelpower (De Rank A)

Veld 4

PouleTijdPloegPloeg
D17.30 uurDorpsakker 6 (Dorpsakker)De Kangoeroes (KDN)
E17.42 uurKorfbal kampioen (De Rank W)De Ijsvogels (KDN)
D17.54 uurDe Koeien (ICB Octant)De goude tijgers (De Rank A)
E18.06 uurDe Schapen (ICB Octant)Dorpsakker 5 (Dorpsakker)
D18.18 uurDe goude tijgers (De Rank A)Dorpsakker 6 (Dorpsakker)
E18.30 uurDe Ijsvogels (KDN)De Schapen (ICB Octant)
D18.42 uurDe Kangoeroes (KDN)De Koeien (ICB Octant)
E18.54 uurDorpsakker 5 (Dorpsakker)Korfbal kampioen (De Rank W)
D19.06 uurDorpsakker 6 (Dorpsakker)De Koeien (ICB Octant)
E19.18 uurKorfbal kampioen (De Rank W)De Schapen (ICB Octant)
D19.30 uurDe goude tijgers (De Rank A)De Kangoeroes (KDN)

Veld 5

PouleTijdPloegPloeg
F17.30 uurDorpsakker 4 (Dorpsakker)De Korfduikers (De Regenboog)
F17.54 uurDe Super Hyena's (KDN)Team schrikkelpower (De Rank A)
F18.18 uurTeam schrikkelpower (De Rank A)Dorpsakker 4 (Dorpsakker)
F18.42 uurDe Korfduikers (De Regenboog)De Super Hyena's (KDN)
F19.06 uurTeam schrikkelpower (De Rank A)De Korfduikers (De Regenboog)
E19.18 uurDe Ijsvogels (KDN)Dorpsakker 5 (Dorpsakker)
F19.30 uurDe Super Hyena's (KDN)Dorpsakker 4 (Dorpsakker)