Trainingsschema jeugd

Beste trainers, ouders en verzorgers,

Onderstaand de trainingstijden, de trainingen starten vanaf maandag 26 augustus. Er zijn nog enkele vacatures in te vullen zoals je kunt zien in onderstaand schema. Om er voor te zorgen dat alle ploegen kunnen worden getraind en gecoacht is het wel noodzakelijk dat deze laatste open plekken ook nog worden ingevuld!

TeamMaandagDinsdagWoensdagDonderdag
Roda F118.00-19.00
Roda E118.00-19.0018.00-19.00
Roda E218.00-19.0018.00-19.00
Roda E318.00-19.00
Roda D119.15-20.1519.15-20.15
Roda D218.30-19.3018.30-19.30
Roda C119.00-20.0018.00-19.00
Roda C219.00-20.0019.00-20.00
Roda B119.00-20.0019.00-20.00
Roda A119.15-20.1519.15-20.15
Roda 3 en 420.00-21.0020:15-21:30
Roda 1 en 220.15-21.4520.15-21.45
Recrestars20.00-21.00